Focení na web a sítě

Proč zvážit focení na web a sítě?

Fotky, které vás vystihnou a ze kterých budete mít upřímnou radost, posunou váš web o úroveň výše. Při focení na web beru v potaz řadu faktorů - od vašeho brandu po konkrétní použití fotek.

Před focením vám zašlu dotazník a po jeho vyplnění se spojíme telefonicky, abychom si vše potvrdili. Pokud spolu tvoříme i web, můžeme vše propojit dohromady. Výsledné fotografie mírně retušuji a poskytnu vám velikosti vhodné jak na web, tak pro tisk.

Aktuálně nabízím balíček, kde je výsledkem minimálně 15 upravených fotografií (což vám dá flexibilitu při použití fotek jak na webu, tak na sociálních sítích).

15+ fotek - cca 3hodinové focení za 5 500 Kč 

Na focení za vámi ráda dorazím do vašeho ateliéru, pracovny nebo oblíbené kavárny či parku, ať se při focení cítíte jako doma.

Cenu dopravy domlouváme individuálně.

Chci se zeptat na focení
Image

Dita

malířka a lektorka, ditakrhovska.cz
brandove foceni na web karolina kadlecova websbykaja
websbykaja karolina kadlecova foceni na webbrandové focení dita krhovská websbykaja

Ivana

branding a vizuální identita, @bojkodesign
Image
websbykaja_brandove_foceni

Maja

rozmotávač myšlenek, bourkova.cz
websbykaja focení
Focení websbykaja Maja Bourková

Helena

master trader, helenalopraisova.cz
Image
helena lopraisová

Magdalena

spánkové poradenství, lenkadanielova.cz
focení websbykaja magdalena danielová
Brandové focení Websbykaja

Andrea

dula a laktační poradkyně, andreaforberger.cz
Image
brandove focení na web websbykaja

Kájo, já moc děkuju za fotky a za úžasné odpoledne. Při focení jsem se ještě tolik nebavila. Bylo to boží! Moc se mi líbilo, že jsi přemýšlela nad tím, jak budou fotky na webu vypadat. I jak do nich zakomponovat archetyp. Díky, díky, díky! 🧡

Ivana Bojko

websbykaja_brandove_foceni

Děkuji Kája Kadlecová za mou úplně první nejprvnější zkušenost s profi fotografováním na web. 😊 Že jsem se mohla cítit přirozeně a být plně sama sebou.

Pocit, že jsem na chvíli středobod vesmíru 👍🌟 k nezaplacení. 🙂

Děkuji Káje i za zájem a péči i ve dnech před samotným focením. 🙏 Mohla jsem se na focení tak snadněji naladit.

Ještě jednou - Kája Kadlecová patří můj velký dík i za všechny ty nápady, lehkost a kreativitu, kterou do našeho společného focení vnesla. ❤️

Dita Krhovská

brandove foceni na web karolina kadlecova websbykaja

S Kájou jsem se domluvila na brandovém focení. Poslala mi dotazník včetně rady, jak najít svůj archetyp. Načetla si mé stránky a pečlivě vybírala místa. reagovala i na to, že se bojím zimy (ten den se zrovna velmi ochladilo). Kouzlo osobnosti doplnilo i to, že po našem setkání se rozjasnilo a na chvíli svítilo slunce, abychom vše stihly. V kavárně, kterou domluvila byly barvy podobné mým oblíbeným. Vše probíhalo v poklidném duchu a díky fotografce jsem se cítila před objektivem přirozeně. Opravdu oceňuji empatický přístup a nastudování klienta dopředu. Děkuju ze srdce a opravdu doporučuji.

PS: bylo to i mé vyjití z komfortní zony, neb jsem za poslední roky přibrala a s Karolínou jsem se cítila úplně v pohodě.

Magdalena Danielová, focení na web

Brandové focení Websbykaja

Chcete se na něco zeptat?

Na jakékoliv otázky odpovím ráda na kaja@websbykaja.com.

Chci se fotit na web