Reference

Kájo, já moc děkuju za fotky a za úžasné odpoledne. Při focení jsem se ještě tolik nebavila. Bylo to boží! Moc se mi líbilo, že jsi přemýšlela nad tím, jak budou fotky na webu vypadat. I jak do nich zakomponovat archetyp. Díky, díky, díky! 🧡

Ivana Bojko, focení na web

websbykaja_brandove_foceni

Děkuji Káje Kadlecové za mou úplně první nejprvnější zkušenost s profi fotografováním na web. 😊 Že jsem se mohla cítit přirozeně a být plně sama sebou.

Pocit, že jsem na chvíli středobod vesmíru 👍🌟 k nezaplacení. 🙂

Děkuji Káje i za zájem a péči i ve dnech před samotným focením. 🙏 Mohla jsem se na focení tak snadněji naladit.

Ještě jednou - Káji patří můj velký dík i za všechny ty nápady, lehkost a kreativitu, kterou do našeho společného focení vnesla. ❤️

Dita Krhovská, focení na web

brandové focení dita krhovská websbykaja

S Kájou jsem se domluvila na brandovém focení. Poslala mi dotazník včetně rady, jak najít svůj archetyp. Načetla si mé stránky a pečlivě vybírala místa. reagovala i na to, že se bojím zimy (ten den se zrovna velmi ochladilo). Kouzlo osobnosti doplnilo i to, že po našem setkání se rozjasnilo a na chvíli svítilo slunce, abychom vše stihly. V kavárně, kterou domluvila byly barvy podobné mým oblíbeným. Vše probíhalo v poklidném duchu a díky fotografce jsem se cítila před objektivem přirozeně. Opravdu oceňuji empatický přístup a nastudování klienta dopředu. Děkuju ze srdce a opravdu doporučuji.

PS: bylo to i mé vyjití z komfortní zony, neb jsem za poslední roky přibrala a s Karolínou jsem se cítila úplně v pohodě.

Magdalena Danielová, focení na web

Brandové focení Websbykaja

S Kájou Kadlecovou jsme se potkaly při realizaci nového webu. Ten stávající byl sice relativně nový, ale původní zadání se jaksi rozbujelo a rozteklo do formy, ve které jsem se ztrácela a (nejen) texty mi nešly přes klávesnici.

Už naše první setkání byla hodně velká pohodovka - jako když si s dobrou kámoškou zajdete na oběd, protáhnete jej o kafe a ještě jednu limču, protože se vám nechce loučit. Další - už online - komunikace byla stejně příjemná i přínosná. Kája jde rovnou k věci, ale přitom dává dostatek prostoru, když hledáte slova nebo myšlenku a neumíte se vyžvejknout na první dobrou.

Moje představy o vizuálu i technickém podhoubí webu byly nejen splněny, ale značně překonány. Kája se mnou poctivě prošla každou skulinku, každé zádveří, aby mi výsledná tvář webu opravdu seděla. Probrala se mnou trpělivě moje mnohdy laické dotazy na technické možnosti a logiku uspořádání a poradila všude tam, kde jsem sama netušila. Naprosto skvěle dopadl i "odklon" mé osoby při implementaci newsletteru a nastavení magnetu. Moje dvě zlaté holčiny (čti webařka Kája a VA Verunka) se snadno a rychle domluvily a zrealizovaly vše potřebné tam, kde bych se s tím sama párala a trápila dlouhé hodiny. O doporučení rychlejšího webhostingu a dotažení všech technických věcí, o kterých se mi ani nesnilo, ani nemluvě.

Na Káje si cením krom její profesionality a kvality práce i ochotu, empatii a její lidskou stránku. Obohatila můj život nejen úžasným webem, ale i vzácným přátelstvím.

Maja Bourková, rozmotávač myšlenek Bourkova.cz

Káju znám ve dvou rovinách, pracovně (spojení VA a webařka) a jako klientka. A obě spolupráce byly úžasné! Kája reaguje velice rychle a precizně. Opravdu ví, co dělá a jasně a přesně dá vědět, co potřebuje ke své práci. Vůbec bych se nebála jí svěřit tvorbu svého webu ba naopak, její práce je totiž úžasná. V návaznosti na naší naprosto skvělou spolupráci jsem jí požádala, jestli by mi nezkontrolovala web, jestli tam nemám něco špatně, zbytečně a tak. Ve velmi krátké době jsem od ní dostala podrobný rozpis postřehů a námětů na zlepšení. Moc děkuji Kájo, jsi prostě skvělá profesionálka.

Veronika Haluzová, virtuální asistentka Verhal.cz

Karolína vytvořila pro naši školu webové stránky, průběžně reagovala na naše požadavky a velmi vstřícně a rychle přistupovala k řešení jakýchkoliv našich problémů. Oceňujeme její laskavý a zároveň profesionální přístup, který nám potvrdila i při zaškolování zaměstnanců. Tuto spolupráci můžeme jen doporučit!

Mgr. Miroslav Merta, ředitel ZŠ Křižanovice

Kája mi pomáhala s doladěním a propagací mého webu. Nejen, že se mi začali ozývat klienti již po pár dnech, ale snížila mi náklady až o 2000 Kč. Mému webu dodala "třešničku na dortu", byla jsem moc spokojená s její prací. Vřele doporučuji.:)
 
Leona Vedmochová, LeonaEverglow.com

I have worked with Karolína on a number of occasions. Recently, she has developed my website HRistretto.com. She was the professional, who lead me through the whole development process. Her practical approach and deep-dive questions made it easy for me to understand how the website will look and feel. She is also great at finding solutions for ad hoc ideas. What I really appreciate is the communication with her - she tracks the development, keeps her deadlines, pushed me also to deliver the necessary input. I am glad that I will be working with her long-term on this project.
 
Dominika Szymańska, hRistretto.com

Kája nám již několik let pomáhá s kódováním webových stránek, jejich úpravou a údržbou. Bez ní by náš web nebyl "ono," protože ona přesně ví, co je vždy potřeba a kdykoli si cokoli vymyslíme, vždy nám vyhoví nebo sama navrhne zlepšení. Oceňuji pohodovou spolupráci, kreativitu a hlavně spolehlivost. Pokud také nevíte jako my "která bije" v tom, co je vše při provozování webu potřeba, aby fungoval tak jak má, doporučuji jeho provoz svěřit Káji, protože pak už se nemusíte, co se týče webu, opravdu o nic starat.
 
Jana Hazuchová, English4all.cz

Kaja mi rychle a kompetentně pomohla vyladit můj web na WordPressu. Pomohla se zabezpečením, SSL certifikátem a dala řadu uzitecnych doporučení pro další samostatnou práci.
 
Jasmina Bosanacova, Eshop Mentoring