Reference

Kája Kadlecová je nejen profesionál každým coulem (od komunikace přes termíny až po finální nadstandardní práci), je také člověk, se kterým je radost spolupracovat po lidské stránce. Nebojí se jít do nových, nestandardních projektů (jako třeba vzdělávací portál, který jsme spolu tvořily), aktivně přispívá svými nápady na zlepšení a včas upozorní na možné zádrhele či předpokládané kroky navíc. Kájin cit pro grafiku a sladění všech aspektů ve výsledku přispívá k realizaci webů na mimořádné úrovni. Je skvělé mít kam se obracet s dalšími projekty a mít jistotu perfektního výsledku.

Maja Bourková, rozmotávač myšlenek Bourkova.cz

I have worked with Karolína on a number of occasions. Recently, she has developed my website HRistretto.com. She was the professional, who lead me through the whole development process. Her practical approach and deep-dive questions made it easy for me to understand how the website will look and feel. She is also great at finding solutions for ad hoc ideas. What I really appreciate is the communication with her - she tracks the development, keeps her deadlines, pushed me also to deliver the necessary input. I am glad that I will be working with her long-term on this project.
 
Dominika Szymańska, hRistretto.com

Děkuji Káje Kadlecové za mou úplně první nejprvnější zkušenost s profi fotografováním na web. 😊 Že jsem se mohla cítit přirozeně a být plně sama sebou.

Pocit, že jsem na chvíli středobod vesmíru 👍🌟 k nezaplacení. 🙂

Děkuji Káje i za zájem a péči i ve dnech před samotným focením. 🙏 Mohla jsem se na focení tak snadněji naladit.

Ještě jednou - Káji patří můj velký dík i za všechny ty nápady, lehkost a kreativitu, kterou do našeho společného focení vnesla. ❤️

Dita Krhovská, focení na web

S Kájou jsem se domluvila na brandovém focení. Poslala mi dotazník včetně rady, jak najít svůj archetyp. Načetla si mé stránky a pečlivě vybírala místa. reagovala i na to, že se bojím zimy (ten den se zrovna velmi ochladilo). Kouzlo osobnosti doplnilo i to, že po našem setkání se rozjasnilo a na chvíli svítilo slunce, abychom vše stihly. V kavárně, kterou domluvila byly barvy podobné mým oblíbeným. Vše probíhalo v poklidném duchu a díky fotografce jsem se cítila před objektivem přirozeně. Opravdu oceňuji empatický přístup a nastudování klienta dopředu. Děkuju ze srdce a opravdu doporučuji.

PS: bylo to i mé vyjití z komfortní zony, neb jsem za poslední roky přibrala a s Karolínou jsem se cítila úplně v pohodě.

Magdalena Danielová, focení na web

Káju znám ve dvou rovinách, pracovně (spojení VA a webařka) a jako klientka. A obě spolupráce byly úžasné! Kája reaguje velice rychle a precizně. Opravdu ví, co dělá a jasně a přesně dá vědět, co potřebuje ke své práci. Vůbec bych se nebála jí svěřit tvorbu svého webu ba naopak, její práce je totiž úžasná. V návaznosti na naší naprosto skvělou spolupráci jsem jí požádala, jestli by mi nezkontrolovala web, jestli tam nemám něco špatně, zbytečně a tak. Ve velmi krátké době jsem od ní dostala podrobný rozpis postřehů a námětů na zlepšení. Moc děkuji Kájo, jsi prostě skvělá profesionálka.

Veronika Haluzová, virtuální asistentka Verhal.cz

Na práci paní Kadlecové Durdové bychom rádi ocenili hlavně kvalitu provedení, vstřícnost a ochotu rychle zareagovat na požadavky zadavatele. Vřele doporučujeme.

Základní škola Bobrová, ZŠ Bobrová

Výborná spolupráce, flexibilní, profesionální přístup, designově velmi kvalitní zpracování našich školních stránek s pravidelnými aktualizacemi. Mohu jen doporučit...

Jiří Černý, Základní škola a praktická škola, Slavkov u Brna, zsmalina.cz

Můj profesní web vytvořila Kája s nesmírnou citlivostí k mojí osobě a k tématu samotnému. Celý proces jeho tvorby byl radostný a myslím, že i díky němu jsem pochopila další souvislosti mého poslání. Spolupráci s Kájou mohu jen doporučit, vážím si její profesionality a odbornosti. Děkuji!!

Andrea Forberger, andreaforberger.cz

Karolína vytvořila pro naši školu webové stránky, průběžně reagovala na naše požadavky a velmi vstřícně a rychle přistupovala k řešení jakýchkoliv našich problémů. Oceňujeme její laskavý a zároveň profesionální přístup, který nám potvrdila i při zaškolování zaměstnanců. Tuto spolupráci můžeme jen doporučit!

Mgr. Miroslav Merta, ředitel ZŠ Křižanovice

Kájo, já moc děkuju za fotky a za úžasné odpoledne. Při focení jsem se ještě tolik nebavila. Bylo to boží! Moc se mi líbilo, že jsi přemýšlela nad tím, jak budou fotky na webu vypadat. I jak do nich zakomponovat archetyp. Díky, díky, díky! 🧡

Ivana Bojko, focení na web

Kájo, děkuji za rychlé a kvalitní služby při tvorbě webu pro TJ Sokol Hodějice. Budeme rádi za další spolupráci s tebou.

Monika Zápotočná, TJ Sokol Hodějice, tjsokolhodejice.cz

Kája nám již několik let pomáhá s kódováním webových stránek, jejich úpravou a údržbou. Bez ní by náš web nebyl "ono," protože ona přesně ví, co je vždy potřeba a kdykoli si cokoli vymyslíme, vždy nám vyhoví nebo sama navrhne zlepšení. Oceňuji pohodovou spolupráci, kreativitu a hlavně spolehlivost. Pokud také nevíte jako my "která bije" v tom, co je vše při provozování webu potřeba, aby fungoval tak jak má, doporučuji jeho provoz svěřit Káji, protože pak už se nemusíte, co se týče webu, opravdu o nic starat.
 
Jana Hazuchová, English4all.cz

Kája mi vytvářela můj web na Wordpressu. Byla jsem spokojená s celým procesem - přípravou, komunikací i samotným výsledkem. S Kájou spolupracuji od té doby i na tvorbě dalších podstránek. Je to pro mě profesionálka, která mi šetří čas a má i skvělé podněty k vylepšení.
 
Jasmina Bosanacova, Eshop Mentoring