Na kávu s Kájou

Jasmina Bosanacová

Jak byste popsal/a svou práci šestiletému dítěti?

Řada žen sní o vlastním e-shopu. Některé tím chtějí lépe skloubit rodinu a práci, jiné cítí, že je to zkrátka „volá“. No, a protože to není úplně snadné vytvořit e-shop, vědět, jak má vypadat popisek, jaké zvolit dopravce a jak to celé funguje, jsem tu já :-). Stavím e-shopy a radím ženám krok za krokem, na co se mají soustředit, aby lidé na e-shop přišli a nakoupili.

Co byste vzkázal/a svému patnáctiletému já?

Je dobře, že jsi byla vždy cílevědomá, disciplinovaná a šla svou cestou. Chtěla bych, abysi již tenkrát byla průbojnější, hlasitější a hlavně veselejší.

Kdy Vás Vaše práce dostala do kolen? Ať už pozitivně nebo negativně.

Když se na mě začaly s žádostí o pomoc obracet i ženy, které obdivuji – např. ilustrátorka, tvůrkyně a další inspirativní ženy. To je pro mě čest a závazek. A taky, když se do mé facebookové skupiny Ženy s e-shopem přidala 1000. členka.

Kdo nebo co je pro Vás zdrojem inspirace?

Ráda se inspiruji například u Marie Forleo a Lucie Harnošové. Motivaci mi dodává i Ingrid Dach, která má stejně jako já 3 děti.

Jaké své volnočasové aktivity byste se nikdy nevzdal/a?

Musím se přiznat, že jsem se na pár let pod tíhou rodinných povinností vzdala všech mých volnočasových aktivit. O to více se těším, až budu mít opět tolik času, že budu malovat či chodit opět na salsu. Nyní opět chodím na kruhový trénink 2x týdně ráno, což mi velmi vyhovuje.

Čím se aktuálně bavíte?

Myslíš, co dělám pracovně aktuálně? Právě stavím e-shop na Shoptetu pro firemního klienta se sezónním produktem. A k tomu mentoruji mé klientky. Aktuálně plánuji otevření obsáhlejšího programu pro majitelky e-shopů v lednu 2023, ve kterém najdou nejen zdroje informací, ale i mou živou podporu a propojování s dalšími ženami.

Kde se s Vámi v online nebo offline světě můžeme potkat?

FB skupina Ženy s e-shopem.
Na mém webu: www.eshopmentoring.cz

Sdílet na Facebooku
Sdílet na LinkedIn
Sdílet na Pinterestu